Філери для губ: який філер краще для губ

Контурна пластика губ вже давно стала однією з найпопулярніших процедур у сучасній косметології. Саме цю зону найчастіше хочуть підкреслити або виправити асиметрію губ за допомогою спеціального наповнювача.

Хоча методика і є дуже популярною і поширеною, вона не відноситься до категорії простих у виконанні. Причина полягає в тому, що губи – дуже рухлива частина обличчя. Саме губи беруть участь у розмовах, прийомі їжі, поцілунках. Тому існує ризик зсовування філера, а значить особливо важливо правильно вибрати препарат і лікаря, який цей препарат вводитиме.

Що таке філери для губ, як підготуватися до контурної пластики та що потрібно знати перед записом на процедуру ми розповідаємо в цій статті.

Характеристики філерів для губ

На процедуру контурної пластики губ записуються пацієнтки різного віку і показання до застосування філерів можуть бути теж різними. Введення в шкіру філерів допомагає не тільки зробити тонкі губи більш пишними, але й дозволяє вирівняти асиметрію, усунути сухість губ або ясену посмішку.

Щоб отримати виключно позитивний ефект від процедури, необхідно правильно вибрати препарат. Який філер найкраще підходить для збільшення губ визначає досвідчений лікар-косметолог на індивідуальній консультації. Але якщо ви хочете краще орієнтуватися в темі та прийти на консультацію більш підготовленою, інформація нижче вам у цьому допоможе.

Різновиди філерів

У такій рухомій зоні як губи філер повинен бути пластичним і м’яким, але при цьому добре зберігає форму. Залежно від кількості однорідних частинок у гелі та їх зшивання філери можуть бути біфазними та однофазними. Саме другий тип найкраще підходить для контурної пластики губ, оскільки він більш пластичний і краще набуває потрібної форми.

Лікарі вибирають яким препаратом краще збільшити губи, спираючись на кілька ключових факторів:

  1. когезивність – здатність зберігати свою цілісність і залишатися на місці;
  2. пластичність – здатність інтегруватися в тканини людини;
  3. еластичність – здатність протистояти статичному та динамічному впливу.

Звертати увагу важливо і на концентрацію гіалуронової кислоти в препараті – оптимальні показники коливаються від 20 до 25 мг на 1 мл гелю.

Також філери бувають тимчасові або постійні. Епоха постійних наповнювачів вже давно пішла в минуле і цей метод не використовується в сучасній естетичній медицині. У далеких 90-х методика широко застосовувалася – у губи та інші частини обличчя та тіла вставлялися силіконові імпланти. Згодом цю недосконалу методику замінив більш зручний та безпечний варіант тимчасових філерів.

Цікавий факт: багато людей плутають філери та ботулотоксин, помилково вважаючи, що за допомогою останнього можна збільшити губи. Косметологи не втомлюються розповідати пацієнтам, що ботулотоксин використовується для боротьби зі зморшками та ніяк не може допомогти зробити губи пишнішими.

Сучасні філери для губ – це речовини, які не затримуються в організмі та виводяться з тіла природним шляхом. Найпоширеніші компоненти для таких філерів:

  • гіалуронова кислота, яка якраз і використовується для збільшення та корекції форми губ. Кислота вважається королевою філерів, оскільки речовина повністю безпечна і може застосовуватися на різних зонах. Крім цього існує гіалуронідаза – антидот, здатний швидко розчинити філер при неправильному введенні;
  • гідроксиапатит кальцію не вводиться в губи, а застосовується більше в ліфтингових цілях.

Від чого залежить вибір препарату

Вибираючи препарат, лікар спирається на початковий стан губ, вік пацієнтки та бажаний результат. Все це впливає на підбір засобу і те, скільки його вводитиметься під шкіру.

Якщо ви хочете отримати максимально акуратний результат, то варто віддати перевагу філерам створеним саме для губ (Smile, Kiss, Lips). Такі філери зазвичай надаються в обсязі 0,6-0,7 мл і ідеально підходять для першої ін’єкції.

Для власниць пишних губ або для тих, хто хоче прибрати асиметрію, варто звернути свою увагу на об’єм препарату в 1 мл. Такої кількості вистачить для того, щоб отримати більш тривалий результат.

Важливо відзначити, що не варто засновувати свій вибір філера на його ціні та шукати більш бюджетний варіант. Якісний сучасний препарат не може коштувати дешево, оскільки він проходить довгий шлях створення та тестування, отримання сертифікації, а правильне транспортування та зберігання також враховуються у вартості. Ціну формує і рівень знань та досвідченості лікаря-косметолога – чим більш досвідчений професіонал, тим дорожче буде коштувати послуга збільшення губ філером.

Як відбувається збільшення губ у клініці естетичної медицини Esteva Clinic ви можете подивитися у нашому відео.

 

Наскільки важливим є вибір філера для губ

Вибір препарату для ін’єкції є одним із ключових факторів, від яких залежить фінальний результат. Крім того, що важливо використовувати виключно найкращі філери для губ які підходять саме вам, важливо також стежити за оригінальністю та цілісністю упаковки філера. У Esteva Clinic ви можете сміливо запитувати сертифікат якості будь-якого препарату – ми працюємо виключно з оригінальною продукцією перевірених світових виробників.

Також ми не нехтуємо умовами зберігання ліків і суворо дотримуємося всіх норм антисептики. Всі індивідуальні інструменти та препарати відкриваються суворо у присутності пацієнта та безпосередньо в процесі проведення процедури.

Популярні філери в естетичній косметології

Лікарі клініки Esteva вибирають найкращі філери для збільшення губ і віддають перевагу тільки перевіреним брендам. Безпека пацієнтки та її задоволеність фінальним результатом є головною метою кожної процедури контурної пластики губ.

Який філер краще для губ вирішує лікар у процесі консультації з пацієнтом. У нашій клініці можна вибрати такі сертифіковані бренди:

  • Juvederm – американський препарат, який має широку лінійку засобів (Ультра, Воліфт, Смайл) для різних запитів пацієнтів;
  • Teosyal Kiss – швейцарський препарат створений спеціально для корекції губ;
  • Belotero – німецький препарат, який має у своїй лінійці як і універсальні філери для наповнення об’ємів обличчя та бланшингу (Баланс і Софт), так і окремий препарат для корекції губ (Ліпс Шейп).

Техніки збільшення губ філерами

Існує лише кілька технік введення філерів у губи:

  • лінійно-ретроградна – препарат вводиться на всю довжину голки;
  • болюсна – маленькі крапельки філера залишаються на рівній відстані одна від одної;
  • віяльна – філер розподіляється смужками під кутом, формуючи малюнок розкритого віяла.

Існує безліч інших назв, які лікарі, пацієнти або інтернет-блогери вигадують самі. Наприклад, можна почути такі назви як паризька техніка, хвіст русалки, плоский бант та багато інших. Однак усі ці підходи спираються на загальні рекомендації щодо введення філерів для губ.

Сьогодні косметологи всього світу прагнуть до створення максимально природних образів. Завдання лікаря-косметолога, який проводить контурну пластику, полягає у підкресленні індивідуальних особливостей пацієнтки та її природної краси. Сучасна тенденція у косметології – збереження та відновлення природних тканин без порушення індивідуальності людини.

Тривалість ефекту

У середньому філери для губ знаходяться в організмі 6-18 місяців, поступово і непомітно розсмоктуючись. Щоб максимально надовго зберегти результат, варто дотримуватися всіх рекомендацій косметолога. Важливо додатково не впливати на зону губ – не терти, не стискати, не підпирати рукою і т.д. Особливо цих правил потрібно дотримуватись у перші 2 тижні після процедури, коли філер дуже пластичний і легко піддається деформації.

Який результат отримують пацієнтки клініки естетичної медицини та косметології Esteva Clinic після використання філерів для корекції губ ви можете оцінити на фото нижче.

Протипоказання до введення філерів

Колоть препарат на основі високомолекулярної гіалуронової кислоти можна чоловікам і жінкам починаючи з 18 років, якщо людина не має протипоказань до процедури:

  • будь-які пошкодження шкіри в зоні передбачуваного проведення процедури;
  • вірусна або бактеріальна інфекція;
  • загальне погане самопочуття, підвищена температура;
  • системні захворювання в період загострення;
  • онкологічні захворювання;
  • прийом системних стероїдів;
  • період вагітності та лактації.

Оскільки гіалуронова кислота, що видобувається в лабораторії, синтезується за допомогою стрептококів, потрібно враховувати кілька додаткових факторів. Це важливо для того, щоб філер не був відторгнутий організмом і тримав бажану форму. Введення філерів на основі гіалуронової кислоти заборонено пацієнтам які:

  • мають хронічні стрептококові інфекції;
  • нещодавно хворіли на ангіну, а також артрит або міокардит викликані перенесеною ангіною.

Також рекомендується відкласти процедуру збільшення губ філерами пацієнтам, які проходять лікування у стоматолога. Це допоможе запобігти зайвому впливу на філер та його можливій деформації.

Якщо ви хочете зробити свої губи більш пухкими або виправити їх асиметрію – корекція форми та об’єму губ за допомогою філерів стане ідеальним рішенням. Досвідчені лікарі клініки естетичної медицини та косметології Esteva Clinic допоможуть вам з вибором препарату та створять ідеальну саме для вас форму губ.

Контурна пластика губ

ПрепаратЦіна, грн
Juvederm smile 0,6 ml Allergan (США) 8-12 місяців

5900
6500

Juvederm ultra 3 1,0 ml (Allergan) США 8-12 місяців6900
Juvederm Vollift 1 ml (Allergan) США 16-18 місяців

7800
8200

Belotero Intense Merz (Німеччина) 12-15 місяців

6500
7200

Teosyal RH Kiss 0,7 ml Teoxan (Швейцарія) 12-15 місяців

7400
9950

Alexa 1 ml (Hyalual) 9-12 місяців

5500
6500